Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Radziszów – na sprzedaż i na wynajem Radziszów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal handlowy, ul. Wytrzyszczek

Radziszów,małopolskie

2 200 000 zł761,60 m² 2 888,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość przemysłowa funkcjonująca fabryka manekinów Na sprzedaż w pełni działający zakład produkcyjny specjalizujący się w produkcji manekinów wystawowych oraz elementów.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Radziszów,małopolskie

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia w Centrum miejscowości Radziszów. Mam przyjemność zaoferować Państwu lokal do wynajęcia o powierzchni 100m2. W domu wolnostojącym z niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy Kraków

Kazimierz,Kraków(Radziszów + 17 km)

38,76 zł/m²400 m² 15 502 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny do wynajęcia! Do wynajęcia lokal gastronomiczny o wysokim standardzie, idealny pod restaurację lub bar. Lokal znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji. Opis: - powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Myślenice

Myślenice(Radziszów + 16 km)

40 zł/m²10,98 m² 439 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia kamienica Myślenice, rynek (po dawnym banku pko) Wyjątkowa oferta! Do wynajęcia przestronna, wielofunkcyjna kamienica położona w samym sercu Myślenic bezpośrednio przy Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

114,58 zł/m²144 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal położony przy ul. Zakopiańskiej. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na parterze w wolnostojącym budynku. Jego powierzchnia wynosi 144 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

51,35 zł/m²185 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo/usługowego o powierzchni całkowitej 185m2 zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy Zwierzyniec przy ulicy Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Cieszyńska

Krowodrza,Kraków(Radziszów + 17 km)

70 zł/m²10 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Znajdź własne biurko i zabierz się do pracy Spaces Fabryka Kart *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków(Radziszów + 17 km)

70 zł/m²660 m² 46 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną przestrzeń biurową zlokalizowaną w nowoczesnym biurowcu przy ul. Sołtysowskiej. Lokal składa się z: przestronnej recepcji typu open space, 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Kraków

Stare Miasto,Kraków(Radziszów + 17 km)

67,88 zł/m²115,60 m² 7 847 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępne od zaraz! lokal: - pod kancelarię, biuro, działalność usługową, edukacyjną, - wydzielone 3 pokoje biurowe, - na 3 piętrze, - aneks kuchenny, węzeł sanitarny. Lokalizacja: - 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł65 m² 15 307,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków Bronowice lokal użytkowy z witryną do sprzedaży 65 m Nieruchomość: lokal użytkowy o powierzchni 65 m , położony w nowo wybudowanym apartamentowcu oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²169,80 m² 9 339 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal komercyjny na wynajem. Nieruchomość o pow. 169,80 m2 znajduje się na drugim piętrze budynku usługowego i składa się z:sześciu lokali.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij